SİZLERE SUNABİLECEĞİMİZ HİZMETLER

ONLINE DÜNYADA CAR OLMAK İÇİN WEBSİTE HAZIRLAMASI

Müşteri deneyimleri ve marka geliştirme konularında uzmanlaşmış çalışanlarımızla global ölçüde dijital çözümler sunarken dijital sanatçılığı yenilikçi düşünceyle birleştirerek fikirlerinizi en iyi şekilde inşa ediyoruz.

ONLINE PROJELERİNİZİN HAYATA GEÇMESİ İÇİN WEB TABANLI UYGULAMALAR

Günümüzde internet teknolojilerinin gelişimi giderek artmakta ve internet kullanımı, hayatımıza; ucuz ve hızlı haberleşme, bilgi paylaşımı gibi bir çok kolaylık getirmektedir. İnternet kullanımının artması ile birlikte, firmaların web tabanlı yazılım ihtiyaçları da artmaktadır. NEXTANBUL, firmaların bu ihtiyaçlarına yönelik en uygun, en elverişli ve en hızlı web tabanlı uygulama çözümleri sunmaktadır. Web tabanlı olarak geliştirilen yazılımlara, tek bir bilgisayara bağlı kalmadan internet bağlantısı olan her yerden erişebilirsiniz.

ÇAĞIMIZ VE GELECEĞİN HERŞEYİ MOBİL UYGULAMALARI

Mobil cihazlar hayatımıza girdiği günden beri, uygulamalar her gün daha akıllı hale geliyor. Aynı zamanda kullanıcıların mobil cihazlarıyla geçirdikleri vakit de her geçen gün artmaya devam ediyor. Kullanıcılar mobil cihazlarda geçirdikleri vaktin önemli bir kısmını da mobil uygulamaları kullanarak geçiriyor.

Yapılan araştırmalara göre kullanıcılar mobil cihazlarında geçirdikleri vaktin ortalama %70’ini mobil uygulamaları kullanmak için ayırıyor. Mobil uygulamaların web sitelerinden daha hızlı ve kolay kullanıma sahip olması kullanıcıları mobil uygulama kullanmayı cazip hale getiriyor.

BU KONUDA İDDİALIYIZ endüstriyel
fotoğraf çekimi

Fotoğraf konusunda kusursuz çözümler sunabilmek için, geniş ekipman parkuru, alanında uzman kişilerden oluşan genç ve dinamik kadrosuyla, üst düzey fotoğraf stüdyosunda endüstriyel ürün, katalog, moda, kapak, model çekimleri yapıyoruz.

Fotoğraf çekim teknikleri konusunda üst düzey deneyimlere sahip profesyonel kadromuz, son teknolojik ekipmanlarla donatılmış stüdyosunda kusursuz fotoğraf prodüksiyon hizmetleri sunar. Fotoğraf çekimi için ihtiyaç duyduğunuz her konuda, bizimle iletişime geçebilir; kalitesi ve estetik algısı en yüksek düzeylerde olan fotoğraf prodüksiyon hizmetlerinden faydalanabilirsiniz.

Photo Processing

ÜRÜN VE KURUMUNUZ İÇİN TANITIM FİLMİ

Tanıtım filmi bir şirket, firma kurum, kişi ya da ürünün tanınabilirliğini arttırmak, bu bahsi geçen birimlerin ulusal ve uluslararası alanlarda prezantasyon çalışmalarını genişletmek ya da yeni yapılacak bir atılımın geniş ve detaylı bir şekilde anlatılmasını sağlamak amacıyla yapılan film veya video prodüksiyon çalışmalarından biridir.

BAŞA DÖN ->
Close Zoom